Vzkazy PP

8.10.2019

O léčení a řešení problémů v Nové době

Mé milé bytosti,

sesílám vám tímto informace o léčení a řešení problémů v Nové době, která začala před 9 lety, tedy v roce 2010.

Tuto informaci předávám touto formou proto, aby už nedocházelo k šumům při telepatickém přenosu informací. Příliv nových perraitologů je nesmírně rychlý a ne všichni jsou v této počáteční fázi schopni správně rozpoznat mé zprávy. Proto došlo ke značnému navýšení šumů. Tímto vás tedy nabádám k tomu, abyste věnovali více pozornosti zvládání telepatie. Vždyť víte, že platí pravidlo: „neznalost omlouvá“. A VY UŽ VÍTE. To znamená, máte na to, rozumět telepatickým informacím a tudíž se už nemůžete vymlouvat na to, že si v telepatii ještě nejste jistí. Uvědomte si, že pouze telepatickou komunikací dosáhneme našich vítězství. Uvědomte si, že teď už šmírují nejen štěnice, ale i telefony, počítače… A vůbec, celý internet je velký šmírák a proto na něm řešte jen to, co je v plánu vyzradit a zveřejnit.

A teď tedy k hlavnímu bodu, kterým je léčení a řešení problémů v dnešní době.

Jistě víte, že existuje spousta tzv. alternativních metod. Ty vesměs nejsou špatné, špatné výsledky dělají jedinci, kteří nejsou připraveni na používání těchto metod. Nicméně nezatracujte hned terapeuta, o kterém si myslíte, že vám nepomohl. I ten je totiž součástí mého plánu na úzdravu lidstva. V začátku je ale dobré jít za dobrým terapeutem. Jak ho tedy poznáte?. Ti pokročilejší s tím nemají problém, napojí se nahoru a hned ví. Navíc v podstatě již většinou nepotřebují terapeuta pro sebe. U méně pokročilých je to zkouška intuice. Je tedy možné, že v rámci vlastního rozvoje tzv. naletí. Nicméně vše je jak má být. Terapeut, který nepracuje dobře o sobě vyslal informaci do akáši a buďte si jisti, že se na něj brzy dostane řada při „konečnémn zúčtování“. Doba se zrychluje a prostor mezi špatným skutkem a jeho nápravou se zkracuje ještě rychleji. Takže se nebojte řešit své problémy. Jen tak pomůžete lidstvu očistit se tak, aby mohlo nastat NEBE NA ZEMI.

Takže, jak tedy funguje léčení a řešení problémů v Novém věku: Člověk přijde k terapeutovi a řekne mu svůj problém. Terapeut začne na problému pracovat pomocí metod, které má k dispozici. A vzhledem k tomu, že problém klienta je vyřčen do akáši (informační kroniky vesmíru), je „vyzrazen“, a tím připraven k vyřešení. A tady nastává prostor pro ono „nové léčení a řešení problémů“. Zdánlivě může vše vypadat, že se nic nevyřešilo, jenže to je mýlka. Informace je v éteru (to znamená, že se tam uloží třeba i nesprávný postup terapeuta, který si to pak bude muset odčinit) a tam na ni čekají připravené bytosti-perraitologové, léčitelé, andělé, skřítci, víly… Prostě pomahači. Tyto bytosti pak BEZ NÁROKU NA HONORÁŘ začnou problém řešit. Dokonce mohou jít až za hranice prárabha karmy, to znamená karmy, která je určena pro tuto inkarnaci. Dokonce mohou pomoci vyrovnat celou sančita karmu (souhrnnou karmu), nicméně k tomu už je potřeba aktivní přístup bytosti, o kterou se jedná.

Teď uvedu příklad- bytost A má problém ve vztahu s bytostí B a chce tento vztah urovnat. B to ale odmítá. Proto jde A např. ke kineziologovi. Ten provede odblokování pomocí patřičných korekcí, A si něco uvědomí, což  znamená, že se odstraní nějaký blokátor energie. A pak se bytosti A buď uleví, nebo ne. Důležité je, že byl-li terapeut správně napojen nahoru, vyslal tento problém těm, kteří to budou řešit dál. Tyto pomáhající bytosti pak zajistí, že v pravou dobu ona bytost B dospěje do situace, kdy si uvědomí, že je načase odpustit a narovnat vztahy, tedy i s A.

Znamená to tedy, že POMÁHAJÍCÍ BYTOST, potřebuje nějaký zdroj obživy, aby mohla bezúplatně řešit problémy ostatních. Proto jsou tyto bytosti buď jemnohmotné, nepotřebující k životu peníze a materiální statky, nebo to jsou lidé, kteří mají tzv. štěstí v práci, podnikání, případně v loterii nebo požívají slušný důchod.  Závěrem chci zdůraznit, že v dnešní době, kdy se začínají dít převratné změny, je nesmírně důležité nevyzradit klíčové informace. To znamená – cvičte se v telepatii, cvičte se v telepatii, cvičte se v telepatii.

A vy, co už jste dál, cvičte se v umění prázdné mysli. Vždyť jen na zcela prázdnou mysl se nenapojí telepat spolupracující s temnotou. Je sice těchto osob relativně málo, ale nesmíme na ně zapomínat.

Milí perraitologové, milé spřízněné duše, proplouvejte životem v radostné práci pro lepší zítřek a neustále se cvičte v úkolech, které vám dávám.  Vesmír bez válek už je nadohled !

Vaše Pitty P.

——————————————————————————-

24.6.2019

Drazí perraitologové, milé spřízněné duše,

Nebojte se, současná situace není vážná a „Milion chvilek pro demokracii“ demokracii neohrožuje. Ba naopak. Vždyť co jsou ve své podstatě ty protesty? Je to Akce Nespokojených Občanů. Ano, je to přesně to ANO, které Andrej Babiš  v roce 2011 zakládal.

Že to vypadá, že je to namířeno proti němu?

Ano, tak to opravdu vypadá. Ale jak jsem již řekla, neobávejte se. Vše bude mít mírumilovný a účinný průběh.

Již před demonstrací na Václavském náměstí před 14 dny jsem vyslala doporučení: „ Soustřeďte se na srdeční čakru a vyšlete do éteru vlny lásky a tolerance. A také pošlete své zemi přání o očistu politiky a rychlé a spravedlivé jednání justice“. Několik stovek perraitologů to již předalo aktivně dál a tato myšlenka se šíří geometrickou řadou. A včera na Letné to dokonce zaznělo do mikrofonu z úst Simony Babčákové a tím pádem se to octlo i v médiích, takže se toto poselství bude šířit ještě rychleji.

Takže – přejte si rychlou a spravedlivou práci justice, to je základ. Přejte si osvícenou vládu a osvíceného prezidenta. Přejte dobro celé zemi a ať se toto poselství šíří i za hranice vaší země.

Ať se Česká republika už opravdu v brzké době stane tím duchovním středem Evropy, jak je psáno v proroctvích.

Je však třeba si uvědomit, že „Milion chvilek pro demokracii“ zatím dává prostor těm, kteří jen chtějí ukojit své neúspěšné politické ambice.

A proto Mikuláši, Benjamíne, Jiří-Jakube  a ostatní organizátoři– BUĎTE OSTRAŽITÍ a braňte opravdovou demokracii.

Nenechte se zmást politickými odpadlíky.

 Vaše Pitty P.

 

 

 

 

Ppp                                    ppp        

Ppp                          ppp                          ppp

 

PROSPERUJ

POCTIVOU  PRACÍ

Ppp                                    ppp        

Ppp                          ppp                          ppp